| SiderS a întrebat:

FUNDA! salut TPU am si eu o problema nu pot sa joc wow (world of warcraft) adica vreau sa spun ca merge sa ma loghez dar cand intru sa joc imi da o eroare cand scriu nick si pass si dau login si imi da ceva de genu : Unable to connect. Please try again later... ma puteti ajuta sad?

Răspuns Câştigător
| Fabulistul a răspuns:

Daca joci pe oficial iti trebuie cont pe Blizzard. In cazul in care joci pe server privat, ar trebui sa gasesti mai multe informatii pe site-ul lor de unde iei si patch-ul.