| acerasus09 a întrebat:

Am o problema. Instalez NFS WORLD, ma loghez si merge. Setez APEX EU, dau LOGIN si merge. Astept sa se initializeze download-ul insa nu merge. Imi zice ceva de genu : There has been an undefined error, please check that the servers are available and try again. Mentionez ca am incercat sa intru si pe Chicane EU, dar la fel. Ajutor!

1 răspuns:
| Shaco a răspuns:

Poate iti lipseste un fisier ori e o banala eroare, cu toate ca atunci cand eu l-am instalat nu mi-a aparut asa ceva, cauta pe vreun forum sau ceva uite unul aici:http://answers.ea.com/......d-p/138900