| Stitch92 a întrebat:

Funda si vot! Imi puteti trimite o invitatie pentru Google+? Scz categoria.

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Deocamdata Google + functioneaza pe BETA deci e in perioada de trial. A existat un momentum in care au fost selectati cateva zeci de mii de utilizatori din lume pentru a incerca platforma. In momentul de fata nu poti deci folosi google+ -ul care va deveni probabil operational la inceputul anului viitor. Eu sincer nu-i acord mai mult de 6 luni fiind doar un rip-off facebook dar vom vedeahappy