| Cristian121 a întrebat:

FUNDA URGENT! Imi aduc aminte era un joc mai vechi : Third person. Tot ce imi aduc aminte din el e ca caracterul cu care jucai era un fel de preot care facea magii de exemplu "lighting" era un joc de groaza/vampiri parca. Nu stiu... orice va vine in cap spuneti-mi am un lapsus... FUNDA!

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

S-ar putea sa fie RPG-Horror thinking
Sunt prea multe :/ :/
Poate ca preotul nu era carcterul. Poate ca puteai sa-ti alegi clasa si tu ai ales preot, dar mai erau si altele.

Mai zi niste detalii despre joc happy

| Cristian121 explică (pentru N0xEterniS):

Era un singleplayer only. Si nu iti puteai alege un caracter ti-l dadeau ei.