| ZuZu_5648 a întrebat:

FUNDA + VOT! cine imi da si mie un site de unde pot downloada (FREE download) jocul God Of War : Ghost Of Sparta versiunea pentru PC plzz! mersi mult!

8 răspunsuri:
| username a răspuns:

Nici nu exista versiunea pe PC.
God Of War : Ghost Of Sparta e DOAR pentru PSP.

| username a răspuns:

God of War 1 si 2 se pot emula pe PC. God of War 3 e doar pentru PS3 si Ghost Of Sparta e doar pentru PSP.
Daca tu ai jucat ghost of sparta pe PC pune si tu niste poze (cu tine si colegii tai cum jucati). Sau mai bine vorbeste cu colegii tai de unde il au si poate ne spui si noua.

| username a răspuns:

O fi pentru playstation. Pe PC nu e nici un God of War. Cauta pe net si o sa vezi ca am dreptate. Doar emulat, dar daca il cumperi in original nu-l poti emula.
Jocul e facut de SONY si Sony face jocuri doar pentru Playstation.
Si ca sa nu zici ca bat campii uite aici: http://www.gamespot.com/search.html?qs=god+of+war+&tag=masthead%3Bsearch
Eu zic ca "colegii" aia ai tai au facut misto de tine.

| username a răspuns:

Fa o poza si trimite-mi-o si mie, asa, sa nu mor prost.
Si app. God of War nu incape pe un CD, ar fi necesare 7 DVD-uri de 4.7 Gb sau 4 DVD-uri de 8 GB.

| AlexanderOne a răspuns:

God of War este doar pe ps3, ps2, psp

| ZuZu_5648 explică:

Ma voi nu intelegeti ca am fost acasa la niste colegi si am jucat god of war pe calculator? nu pe PSP ca aia nu aveau PSP!

| ZuZu_5648 explică:

Ei l-au cumparat ma! de la ALTEX! dar nu dau 57 de lei pe un joc

| ZuZu_5648 explică:

Auzi ma! eu nu is prost ca mi-o aratat si carcasa! m-am uitat in ea si era in ea suport pentru CD nu pentru de aia mica de psp! am jucat si pe psp ca nu cretin!