| BlackAngelOfFire a întrebat:

Funda + Vot! Cine joaca nnk ( Naruto Naiketi Kensei) Sami spuneti cum sa il instalez va rog dar fara steam ca ba il inst si nu mi se deschide ba il inst si cand trec 2 -3 sec ma scoate etc. va rog mult! Dati id de mess la mesaje sau lasati un tutorial multumesc mult!

4 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Fara Steam nu se poate sad

| xCruz a răspuns:

Ba se poate si este chiar simplu! Copiezi foldere din nnk in folderu cs 1.6 intri in hl si change game! uite si un server non-steam 94.176.155.174:27016

| NDNDNDS a răspuns:

hamachi :
id:romania_nnk12
passworld:123

| KimKristi a răspuns:

Connect 95.65.85.140:27015 "NON-STOP"
Server ON
ENJOY(Succes)!