| Bibii_2923 a întrebat:

[Funda; x] Heyy TPU vreau statusuri de despartire dar de nepasare! Multumesc! Daca se poate ceva mai speciall =x. Promit sa dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| GyoLove a răspuns:

-Nu plange ca s-a terminat, ci zambeste ca s-a intamplat!

- As vrea sa spun ca totul a fost frumos, multumesc pentru orice secunda, azi totul e trecut, azi totul s-a pierdut.

Am invatat ca indiferent cat de mult suferi, lumea nu se va opri pentru durerea tawinking

♥Invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

Desi, Am trecut prin atâtea încă mai am puterea să zic "Sunt bine!"

Voi fi mereu acolo când vei avea nevoie de mine, eu nu uit iubirea aşa uşor ca tine.

Ştii, nu sunt rea ca să fac rău. sunt rea ca să-mi fac mie bine!

~ Am un mare defect : îmi pasă prea mult de cei cărora nu le pasă de loc!

Dezamagită de cine nu ma aşteptam.Merg mai departe cu cei care lânga mine îi am.

Sunt mii de întrebări la care n-am raspuns. Şi mii de vise la care înca nu am ajuns.

‎#. Merg mai departe chiar daca ceilalti au abandonat lupta.

‎#. Totul sau nimic - eu decid ce e bine si ce nu pentru mine!

Pacat ca nu pot schimba cu vise, realitatea!

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte.

Ce te uiti asa la mine? Chiar nu vezi ca nu's de tine?

Uita'te atent. Nu insistent...Priveste dar nu atinge. Te pot respinge!

Ma vrei inapoi? Eu nu. Iti spun doar atat : Nu miza pe faptul ca odata m'ai facut sa plang.Am mai crescut.

Si acum sunt sigura ca tu crezi ca sunt singura. Si crezi ca'i trista viata mea dar vreau sa-ti spun ca nu e chiar asa.

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

De obicei te duci in cluburi de noapte. Crezi ca masina ta ma da pe spate. Parfumul greu pluteste'n aer. Asta e portret robot. De fraier.

Nu ma atinge. Nu plange. Si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea.

Te maturizezi prea greu. Crezi ca's ma'ta sa te iert mereu? raised eyebrows

Si iti multumesc ca m'ai facut sa vad ca nu esti ce'mi doresc.

Si ai inceput sa regreti. Minciuni. Lacrimi. Gesturi. Le regreti pe toate unul cate unul. Regreti ca n-ai stiut sa ma pastrezi. Sa ma ai doar pentru tine... Acum am plecat si nu ma mai intorc..."

".de ce sa-ti vorbesc?>de ce sa te cunosc? nu are rost, toti sunteti l fel.hee hee...d ce sa te caut eu, cand o poti face tuh!/

Poate intr-o zi iti vei dori sa ma vezi zambind ca-n prima zi.Atunci te vei gandi doar la mine'winking''

""Uneori am momente in care ma gandesc la trecut, momente in care ma gandesc la tine, dar pana si ele sunt din ce in ce mai rare, si...Zambesc""

Vreau sa te fac sa ma vrei! Sa ma privesti! Sa ma atingi! Sa nu poti trai fara suflarea mea! Dragule... durerea ta e placerea mea!:X

Nu meriti nimic. Odata am fost atat de oarba incat sa cred ca meriti. N-ai meritat nici atunci, dar stii cum e „ nu e orb mai orb decat cel care nu vrea sa vada". Si in mod sigur, eu nu vroiam sa vad.

Intre doua nu te ploua stiu e adevarat.nu am ce iti face tie`ti place asa te crezi barbat.stiu ca e plina de figuri si ai sa ti`o furi cu ea. e mai bine asa, ramai la ea.

Stiu ca ai vrea sa-ti vorbesc, sa-ti zambesc, sa-ti dau atentie...dar las-o mai usor ca nu ma m-ai interesezi...
Te doare dar ramai doar o eroare!

"Am trecut peste tine Nu`ti pune semne de intrebare Nu ma uit iar inapoi, chiar daca pe amandoi ne doare.

"Am pus suflet in cateva momente straight face...De azi spun STOP Sentimentewinking Deci din nou cum am fStlaughing fata buna n-are rostwinkingkiss"

"nu dau doi bani pa vorba ta:-T ca nu pui suflet deloc in ia:-C. si minti mereu.mereu o sa ramai asa ca lumea nu te stie bineoh go on dar n-are rost sa mai vb de tine

"Iti va fi dor poate'ntr'o zi...cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin...==> destinul meu e altul!

Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte...da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

"Cate s'au spus.cate s'au dus.nu' ma mai doare...cu orice zi'n plus...sunt mai sus! restul'. doar vorbe goale!"

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesc din nou`.
asta`i tot ce conteaza`.

Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

Eu nu ascult destinul.lA vise nu cedez.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!