| luizza95 a întrebat:

Cum pot sa imi dezinstalez Sims 3 complet din calculator? Lam dezinstalat si am sters si salvarile dar nu mi sau dezinstalat si lucrurile pe care le intalasem pe el.Trebuie sa le sterg pentru ca mi-am intalat un lucru care imi face simsul sa se deschida foarte greu(cam in 15 min).

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Pai intra in control panel si dai add or remove program.cauti sims-ul si dai removebig grinbafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu. De ce toata lumea pune intrebari asa de stupide.