| Andrey_1842 a întrebat:

Fundaaaa! Daca se poate imi puteti da si mie 2 cfg-uri care sa nu imi baneze contul de steam (CS). Unul s afie pentru grafica iar altul pentru fast-zoom la awp (cand trag cu awp-ul sa se schimbe repede un cutit/pistol)! SA NU BANEZE CONTU DE STEAM!

Răspuns Câştigător
| asskickerr a răspuns:

Cfg-ul de grafica e ilegal si vei primi ban indiferent de cel pe care il folosesti, iar pentru awp gasesti pe google, nu iei ban de la key binding. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Asskickerr nu vorbi aiurea te rog frumos. Orice cfg este permis atata timp cat nu folosesti un dll in plus sau un executabil.