| Botez_Florin_1999 a întrebat:

[FundaVOTE] Salut TPU vrea sa stiu daca imi merge si mie minecraft My pc ram; 1 gb, procesor 2.80 ghz, placa video; 112 Daca ar merge dati-mi si mie un link. Oricum mersi anticipat

4 răspunsuri:
| 3dy a răspuns:

Thepiratebay scrii asa : Minecraft 1.7.4 Cracked [Full Installer] [Online] [Server List] si dai pe primul rezultat bafta!

| David2001 a răspuns:

Iti merge 100%, cel putin imi merge mie si am calculatorul de 5 ori mai slab ca al tau.A, si veni vorba de link uite unul aiciwinking : teamextrememc.com/#.
Funda :3?

| Botez_Florin_1999 explică:

Ba nu merge nicio varianta
deci se deschide si dispare