| andreiutzucu a întrebat:

Fundita:ce jocuri stiti in doi pe calculator de genul mortal kombat sau in care sa ne luptam impreuna ca jazz jack rabit

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Worms, toate versiunile, spiderman friend or foe e nou din 2008 si cam atat

| BBJHHRUGs a răspuns:

Amazon Chess, Ants, Atomic Bomberman, Beach Soccer, Biliards v1.0, Bonkheads, Blip & Blop - Balls of Steel, Blobby Voley 1 si 2, Chicken Invaders 2, DDD Pool, Elf Bowling, Fifa 99, Ford Racing 1, 2 si 3, GT-400, NFS 2 si 3, Last Bronx, Midnight Pool 3D, Mortal Kombat 4, Mortal Kombat Trilogy, Pocket Tanks Deluxe, Platypus 1 si 2, Re-Volt, Virtua Cop 2, Virtua Fighter 1 si 2, SouthPark Rally, Tank Racer, Tigers, Tenis Game v1.0, Tetris NES, Tubular Worlds, Volfied, Wacky Wheels, Warriors Oroch

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Mersi anticipat pentru funda.

| Christa a răspuns:

X men

| unicatu56 a răspuns:

Te poti juca Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes. Sper ca te-am ajutatbig grin