| Google123 a întrebat:

General
Procesor video:NVIDIA GeForce GT630Rezolutie maxima:2560 x 1600Slot:PCI Express 2.0 x16RAMDAC (MHz):400
Procesor
Producator chipset:NVIDIASerie:nVidia GeForce GT600Tehnologie de fabricatie (nanometri):40Frecventa procesor (MHz):810
Memorie
Capacitate memorie (MB):2048Tip memorie:GDDR3BUS memorie (biti):128Frecventa memorie (MHz):1600
Alte caracteristici
Suport DirectX (versiune):11Suport OpenGL (versiune):4. 2Tehnologii:nVIDIA PhysX
nVIDIA CUDA
Conectori
Conector D-sub 15 pini:1Conector DVI:1Conector HDMI:1
Sistem de racire
Tip racire (activa/pasiva):ActivaCooler:Da
Altele
Altele:Fan Gigabyte custom-designed 80mm, ziceti si mie daca imi este compatibila placa asta eu am aceasta configuratie http://tinypic.com/view.php?pic=25qvtef&s=5#.UrrN_dJdXIc
http://tinypic.com/view.php?pic=25qvtef&s=5#.UrrOK9JdXIc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu vad doua poze a unui panou control al DirectX-ului. Despre care placa este vorba? Sa inteleg ca placa NVIDIA GeForce GT630 n-o ai? Daca da sa stii ca nu va lucra la capacitatea maxima deoarece placa ta de baza este mai veche si are rata de transfer mai mica.