| BiuL a întrebat:

Gta San Andreas : sunt blocata de cateva zile la misiunea lui Bog Smoke, On The wrong side of tracks, le-am terminat pe restul` din etapa asta. Stiti vreo smecherie sau ceva de genul sa po trece de misiunea asta blestemata?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Pai mergi cu motoreta dupa tren si tragi in aia.Primul se agata intr-o de aia de tren. Dupa aia iti mai raman 3 si mai moare unu nu mai stiu exact cand dar moare.Si mai trebuie sa omori 2.Mare chestie oh go on...

6 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Spune ce trebuie sa faci mai exact ca nu mai stiu misiunea.

| BiuL explică (pentru S3c0ndSh0t):

Sa merg cu motocicleta dupa tren in timp ce big smoke impusca niste vagos

| BiuL explică (pentru S3c0ndSh0t):

Eu stiu ca nu e grea si cu toate astea am ramas blocata la ea, e singura care o mai am din etapa aceasta. cam nasol

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru BiuL):

Lasa id-ul tau pe privat.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru BiuL):

Pai mergi cu motoreta dupa tren si tragi in aia.Primul se agata intr-o de aia de tren. Dupa aia iti mai raman 3 si mai moare unu nu mai stiu exact cand dar moare.Si mai trebuie sa omori 2.Mare chestie oh go on...

| M1hai a răspuns:

Iti trebuie patch

| BiuL explică (pentru M1hai):

Si de unde il iau si mai important, cum il folosesc?