| TintarTehno a întrebat:

Hai salut ba!
De ceva timp am castigat 10euro din aplicatia "BIG TIME" dar nici acum nu imi vin pe paypal.
Stiti vreo metoda de a castiga bani online pe paypal?

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Ii vei primi pe paypal curand, eu castigasem 500$ la extragere si prima oara m-am enervat deoarece nu mai intrau pe paypal dar cam in 1 sapt 2 i-am primit. happy Enjoy your money

| Cip46 a răspuns (pentru Cliar):

Te rog spune mi ai castigat la extragere ce 500? daca da banii au fost livrati direct pe adresa ta de paypal sau in joc si ai retras banii de acolo pe paypal? imi poti spune mai multe despre cum a decurs intreg procesul. si eu am castigat zilele trecute

| TintarTehno explică (pentru Cip46):

Eu unul nu am castigat 500 ci doar am facut bani. Din ce am auzit de la prieteni care chiar au castigat cica ar trebui sa iti apara la "walletul" din joc 500 de euro care vor trebui retrasi in contul de paypal in maxim 5 zile (nu stiu ce se intampla daca nu ii retragi) sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani).

| alitzzy a răspuns:

Eu folosesc ClixSense [ http://csl.ink/tHu ] si scot frumos bani de buzunar din el.
Trebuie sa dai click pe reclame sau sa completezi chestionare. E chiar lejer. Îmi platesc adesea comenzile online cu sumele retrase de aici.

| Queen003badgirl678idkk a răspuns (pentru alitzzy):

Este legal sa faci bani in paypal doar cu ajutorul unor chestionare? Scuzati-ma ca pun aceasta intrebare abia acum.