| Crashul a întrebat:

Haideti cu toti pe www.king-games.in/forum, o comunitate nou : Recrutam servere, cautam moderatori, designeri si admini pentru server, nu uitati www.king-games.in/forum, connect dr.king-games.in [ DeathRun Server Romania# ]

Cu stima si respect,
Crashul.

Dau fundita cel ce se registreaza primul.

2 răspunsuri:
| AresLusitani a răspuns:

Banuiesc ca tu esti ceva administrator si esti disperat in cautare de playeri sa zicem straight face apropo succes poate ma inregistrez si eu

| Crashul explică:

Is un simplu membru, vrem sa marim comunitatea, nu sunt disperat straight face.