| VOXaware a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Mi-am facut atatia nervi! La Team Fortres 2 cand dau connect la un server orcare ar fi el mi se blocheaza tot tf2 si trebuie sa ies prin windows task manager. CE POT SA FAC? Dau funda VA ROG

P.S. Mi-am reinstalat windows-ul, steam + Team fortres 2. Nu Imi mai merge de o saptamana si de atunci incerc sa rezolv problema.

Cred ca este de la hl2.exe pentru ca atunci cand intru in windows task manager hl2.exe imi ocupa 300.000 k din memorie

VA ROG SA MA AJUTATI! Dau Funda! sorry pentru categorie

1 răspuns:
| cosmin571 a răspuns:

Probabil nu mai merge