| Vker12 a întrebat:

Hallw! Am si eu o mica intrebare, mi-am descarcat jocul Blade and Soul Atomix si, intru in el, ma loghez si imi apare acolo caracterul selectat de mine, si intru pe el si-mi apare o anumita poza si spune "now loading..." si am asteptat timp de 2 -3 ore straight face si tot nu mi-a intrat, tot asa -mi arata, si am crezut ca poate-i inchis serverul atunci. si am incercat si a doua zi si tot aceeasi problema aveam. Help me, please! Fundita happy.

1 răspuns:
| andreibp a răspuns:

Pai daca l-ai luat de pe net iti trebuie crack cauta pe net
Blade and Soul Atomix Crack si il bagi in fisierele jocului si ai sanse mai mari cu vreo 30% ca jocul sa mearga acum daca nu insemna ca poate fi o problema de la tine daca l-ai cumparat inseamna ca nu merge orice ai face si il poti vinde pe alt joc... Sper ca te-am ajutat!; D