| Savu_George_1998 a întrebat:

HAY TPU am o intrebare ma apuc de 4storyRo.Imi puteti spune ce regat este mai tare sau care are mai multi jucatori are derion ori valorian

Răspuns Câştigător
| OchiiCaprui a răspuns:

Eu zic ca Derion e mai populat.
Are playeri mai politicosi...nj cum sa-ti zic.
Plus de asta are playeri mari si sunt mai puternici in razboiul raiului.
In fiecare sambata la 20:00 te duci la gradina raiului unde se bat regatele si regatul ca castiga, primeste fiecare jucator din regat cate 700 arg + cufere + licori maxime! Eu am jucat 4story dar m-am apucat de metin2 acum, am pierdut arbaleta craft + 18 cu bonusuri full..In fine.Bafta.Funda?