| dark20000 a întrebat:

Vroiam sa ma apuc de 4Story, si cred ca o sa ma fac om arcas dar...nu stiu ce regat...Aveti sfaturi? Stiu ce muulti vor spune Valorian,pentru ca stiu ca e mai puternic decat Derion,dar vreau niste informatii, avantaje si dezavantaje despre ambele regate.

Răspuns Câştigător
| MadMoan a răspuns:

Doamne fereste. Pai voi daca intrati pe 4Story in cel mai bun regat e de ****. In loc sa intri in unul mai praf sa il faci tu mai bun, tu intri in cel mai bun si tu o sa fi un prafalau...