| o0oGabrielo0o a întrebat:

Sall, am o intrebare despre 4Story.
Care este cel mai puternic regat Derion sau Valorian?

4 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

Recomandabil este Valorian fiindca e mai usor drumul plus ca chiar sunt puternici playeri la Valorian, la Derion sunt mai putini (si slabi)
Funda?

| zaloz a răspuns:

Sunt cam egale si amndoua minunate

| LionelMessi10 a răspuns:

Depinde.Derion e Magic Kingdom,adica regat magic, e pentru evocatori, magicieni si preoti.
Valorian este Military Kingdom, e pentru umblatori nocturni, razboinici si arcasi.
Daca vrei sa fii mag bun alege Derion.
Dca vrei sa fii un arcas bun alege Valorian.
P.S.: Sunt arcas Valorian.

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Clar ca Valorian. Iti dau un exemplu pe care l-am vazut cu ochii mei. La doc2 un valorian de lv 29 a reusit in mai putin de 2 minute sa omoare toti jucatorii din derion prezenti si toti gardienii( stiu asta pentru ca m-am numarat si eu printre ei). Si asta de 2 ori, in numai 2 minute.De atuci joc numai pe Valorian.