| bizarD a întrebat:

Heeei TPU!
Am o problema legata de steam. Jucam pe un server de cs si acel svr incepea sa cedeze si s-a inchis de tot cateva minute.Am incercat iar sa intru pe server si de atunci pe svr asta imi apare ca intru cu valve si nu cu steam.Si asa mi-am pus profilul de steam ca si semnatura pe un forum si acolo imi arata grupurile in care sunt si jocorile pe care le am.
Ei bine cs-u nu apare acolo dar eu cand vr sa joc cs merge dar ca si cum as intra de pe valve.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valve e compania care produce steam si counter strike. Cum adica ai intrat de pe valve, ca nu inteleg?

Pune si tu un screenshot sau url-ul de steam

| bizarD explică (pentru anonim_4396):

Deci, Am intrat pe cs-u de pe steam. Dar acum nu stiu ce se intampla de cand intru pe un svr imi arata ca nu am steam.Dar eu intru pe acel cs de pe steam..Gen nu mai apare poza aia de profil de la steam

| anonim_4396 a răspuns (pentru bizarD):

Probabil ai luat distroy. Incearca se dezinstalezi jocul si sa-l mai instalezi odata