| mihai1905 a întrebat:

Heei! Am nevoie de ajutor. Mi-am schimbat recent parola de la facebook [ între timp am uitat-o ]. Am încercat accesez ' Mi-am uitat parola '. Am uitat şi parola de la ID-ul pe care am făcut contul de facebook. Pe un alt ID, cel alternativ, am schimbat parola de la adresa de messenger cu 'problema'. Ca să pot confirma noua parola trebuie să intru pe ID-ul cu problema, dar îmi cere răspunsul întrebării de securitate. Ce aş putea face?
Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| NoName4573 a răspuns:

Nai decat sa iti faci o adresa noua. Data viitoare rupe o hartie si scrieti adresa si parola de la fiecare si lipeste-o cu scoci de calculator, laptop...sau ce ai laughing ala ii un mod de securitate foarte bunlaughing