| deea_7321 a întrebat:

Nu mai pot sa-mi accesez contul de yahoo messenger scriu parola buna si imi spune ca este incorecta. Nici contul de facebook nu mai il pot accesa imi spune ca cineva mi-a schimbat parola la ora 5:20. Ce as putea sa fac pentru a-mi recupera contul de pe facebook si de pe messenger? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca iti amintesti raspunsurile la intrebarile de siguranta clic pe forgot your password si schimba parola.Nu trebuia folosita parola de la mess la facebook, mesajul pe care il primesti de la facebook cand vrei sa te loghezi ma face sa cred ca cineva ti-a aflat parola si a schimbat-o. Odata restabilita parola la mess vei putea accesa si facebook dar si aici schimbi parola.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la yahoo mesengerwinking.Nu ti-a schimbat nimeni parola.Este de la ei.Cred ca ai intrat de mai multe ori intr-o zi pe mess pe acel id.Asteapta si o sa vezi ca o sa iti merga.Nu esti nici prima nici ultima kreia sa i se intample astawinking.Iar la faceebok nu stiu poate e la fel.Dar daca zici ca ti-a schimbat cineva parola poate asa e.Da nu cred asteapta cateva ore/zile si ai sa vzi ca o sa iti mearga. Funda?

| AdySnaP a răspuns:

Auzi nu stiu cu faceboc da cu yahoo asa am patit si eu id bun parola buna si nu ma lasa sa intru pe el imi da parola gresita. eu cred ca mie mi-a sters contul de yahoo cineva e ma rog norocu lui ca mi-am facut altulaughing si mai e o chestie cand schimbi de multe ori statusu iti apare sa bagi un cod vezi ca daca il bagi gresit ti se sterge automat contul deci ai grijabig grinstraight face

| YESname a răspuns:

Eu iti zic sa iti faci altu la amandoua

| xIuliiia a răspuns:

Buna, eu cred ca trebuie sa-ti faci un nou cont yahoo si facebook! sper ca te-am ajutat