| moldoveancacrazy a întrebat:

Heei! Sunt o jucatoare de minecraft, si din cate am observat, am capa pe minecraft. Si nu, nu este din cauza skinului, la toate skinurile am acceasi capa, chiar si daca as avea skin de steve, tot capa aia o am. cont premium nu am, imi spune si mie cineva de unde am capa? Multumesc (apropo, nu am cumparat.o de pe. undeva sau am downloadat o capa, pur si simplu nu am facut nimic ) si cum fac sa o schimb?

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E cadou, nu stiu cum sa o schimbi

| Vvistula a răspuns:

Mi se pare interesant ca pe internet gasesc doar cum sa pui capa nu cum sa o dai jos, iti las un link poate reusesti sa faci procesul invers https://www.youtube.com/watch?v=UylDG2u3tc4