| LostHeart a întrebat:

Heei TPU happy Mi-am uitat parola de la mail si nu stiu ce sa fac pentru a o recupera. Nu imi aduc aminte nici raspunsurile de la intrebarile acelea de securitate si nici e-mail-ul alternativ. Ce pot sa fac? Am de mult id-ul acela si imi trebuie. As putea sparge contul cu un program si asa imi aflu parola? Sau ce sa fac? Help va rooooog. Fundaa ( scuzati categoria )

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai folosit ID-ul și parola în vreun browser? Adică le-ai dat salvare?

| KyPy a răspuns:

Exista o posibilitate... exista un program decodec sau ceva de genu care il pui la cautare, asta dureaza vreo zii si iti gaseste toate parolele folosite in user(calculator)

| AditzaAdi31 a răspuns:

1.Nu poti sparge un cont, astea sunt facaturi.
2.In cazul acesta nu mai ai ce face decat sa iti reamintesti parola.
Incearca sa tio reamintesti ca asa mi se mai intampla si mie.
Mult NoROC!