| Paulika2002 a întrebat:

Heey TPU! Am o intrebare pentru jucatorii de ourWorld. Cum sa-mi dau inima singura? 8-) Ma ajutati va rog? :*

Primul raspuns corect primeste FUNDA.
Va multumesc :*

1 răspuns:
| Zanisoara a răspuns:

E usor, mergi la profilul tau, si apesi pe tasta tab, e in stanga tastaturi.Si iti va aparea un patratel galben, apesi pana ajunge jos, stii ca la profilul cuiva e un buton pentru daruire a inimi.Imaginazati ca ala e profilul altcuiva, si astepti pana patratelul ajunge pe butonul care ar fi trebui sa trimiti inima.Si apesi pe enter. Uite si un video mai detaliat:http://www.youtube.com/watch?v=ndd2tqiTSig funda te rog?