| 1DobreMihai1 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fifa 07 Manager mode si anume cum se vinde jucatorii?
Unde dau si pe ce apas? Pls spuneti-mi pasii pentru raspunsul corect se primeste funda si vot desigur doar pentru primul funda

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Te duci la Transfers dupa acolo apar 5 alegeri si o dai pe aia din mijloc pe care scrie Club Transfer-List si dupa apesi pe ce jucator vrei acolo din echipa ta si o sa iti apara acolo prima data None si dupa dai Pana iti apare For Sale sau daca vrei pentru imprumut Dai For Loan.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| DopefLsh a răspuns:

Te duci la Transfer Market şi cauţi Sell Player parcă thinking Sau pune jucătorul pe lista de transferuri.