| ManolacheCezz1995 a întrebat:

Hei. Aș vrea să știu cum se descarcă un șablon de pe acest site:
http://www.blogskins.com/
Mi l-a recomandat o prietenă, însă chiar nu îmi pot da seama cum să îl folosesc.
Dacă aveți un șablon descărcat deja de acolo sau știți măcar cum să o scot la capăt, vă rog să mă ajutați și pe mine.
Cel mai probabil, dau și fundă.

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Uite in partea dreapta, putin mai jos ca scrie

Actions
To get an idea of what this skin might look like, you can preview it, complete with fake posts.

When you're ready to download this skin, you can do so in the following format(s):

Blogger Main Movable Type Xanga

Apesi pe unul din acele butoane si ti se downloadeaza. Spor!

| ManolacheCezz1995 explică:

Și...dacă ar putea să îmi explicați cum să pun șablonul pe blog.
Mulțumesc.