| Ra1en1 a întrebat:

Hei! Am instala Wolfenstein 2009 pe laptop... dar jocul nu mi se deschide! Apas degeaba pe el! am incercat multe sa reuleze dar nimic! Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Downloadeaza l din alta parte, pentru ca jocul e foarte vechi, e posibil ca sursa de la care ai downloadat, sa aiba fisiere lipsa care rezulta in a nu putea sa deschizi jocul.

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Pai intra la control panel, categoru alegi large sau small si cauti power options si click pe performance si astepti maxim 30 de secunde