| cosmin986522 a întrebat:

Am laptop si nu merge sa schimb luminozitatea. Apas Fn dar merge doar sunetu si luminozitatea nu, am incercat si din control panel dar degeaba. Care e problema?

3 răspunsuri:
| Criterion a răspuns:

E in regula.Si eu am.
Ce laptop ai? Ce brand si ce serie? La o intrebare generala e de asteptat sa ti se ofere la fel, un raspuns general...Vad ca ti-ai asumat acest risc.
E posibil sa nu fie instalat driverul. Cauta-l pe site-ul producatorului! Daca ai laptop Asus, atunci se pare ca e o problema des intalnita. Descarca pachetul ATK de la Asus.Inca o idee aici: http://www.youtube.com/watch?v=5CcrIfUCLV4
Succes!

| CoconetulFurios a răspuns:

Alt fn sau ctrl fn

| Bijoux_Grami_1990 a răspuns:

Buna!
Am si eu aceeasi problema.
Ai reusit ceva?
daca da, cum?