| aluna_1325 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare pentru cei care joaca metin2! Cum pot sa plec de la rosii la albastri? Va rog mult raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| crystiboss2121 a răspuns:

Depinde cum vr sa pleci dela rosii la albstri daca vr sa pleci dai harta o iei prin valea sheriions sau prin desertulmare sau prin muntele sohan sau prin tara de foc sau cu pregament depe net casa nu mai ai steagul rosu si sa il schimbi in cel albastru fundita

2 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Pai daca e privat trebuie sa cumperi ceva ca un steag si alegi regatul

| xxxNarutoxxx a răspuns:

Pai daca joci ro iti stergi caracterele si daca joci private e un fel de cort ti-l cunper si iti da ce regat vrei :p