| oanaaa16 a întrebat:

Hei! Am si o problema..Cand era mai mica (cam acum 6-7 ani ) aveam un joc in calculator cu doua tancuri, asezate pe un munte verde, si se loveau reciproc..pe rand. La inceputul jocului iti alegeai armele in tandem cu celalalt jucator (Pc-ul) Eram bombe cu 3 arme, o arma se numea,, Spider,,. Iar la sfarsitul jocului, cand terminai toate bombele la castigator in partea de sus scria "WINNER" si erau artificiihee hee. E cam copilaresc, dar imi placea la nebunie jocul acela, iar acum nu mai stiu cum se numeste.sad Are cineva vreo idee? FUNDA!:X

Răspuns Câştigător
| rebelmonk a răspuns:

Http://games.brothersoft.com/pocket-tanks.html asta e si eu il joc am undeva la 250 de arme sunt cateva pachete speciale de arme:P daca le vrei da-mi un msj si le urc undeva pe net sa ti le dau

5 răspunsuri:
| oanaaa16 explică:

Mersi mersi mersi mersiiii..Esti cel mai tare! Asta e jocul:X:X..Ti.as da 100 de fundite...laughing L.am cautat o gramadaaa..Mersii

| rebelmonk a răspuns (pentru oanaaa16):

N-ai de ce...pacat ca nu se joaca online... te-as fi facut un meci tongue

| oanaaa16 explică (pentru rebelmonk):

Aici te cam inselitongue. Poate la alte jocuri da, dar la asta nici o sansahee hee

| rebelmonk a răspuns (pentru oanaaa16):

Nu-ti subestima niciodata adversarul tongue

| oanaaa16 explică (pentru rebelmonk):

Nu il subestimez atunci cand nu stiu de ce sunt in staretongue. Iar in cazul asta stiubig grin (Asa sunt eu, mai modestalaughing )