| Vidacu69 a întrebat:

Sall Tpu.Stiti cum se numea jocul acela cu tancuri vs tancuri de fapt erau doar 2 tancuri..Si la inceputul jocului iti alegeai cu ce sa tragi...si era pe un munte verde parca...Il jucam cand eram mic si numai stiu cum se numeste...Stiu doar ce v-am spus mai sus si mai stiu ca era vechi. Daca stiti de unde sa-l downloadez ar fi bine happy. Cine imi da link primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Humăn a răspuns:

Pocket tanks.

| Vidacu69 explică (pentru Humăn):

Hey Mersi.Acesta era big grin

5 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Cred ca la acesta te refereai http://www.funny-games.biz/tank-wars.html. jocul se numeste tank wars

| hypentakill a răspuns:

Http://games.co.za/thanks-tanks.html e singurul care l-am gasit asemanator.

| TheSmart a răspuns:

World of Tanks? ( Îl instalezi de pe www.worldoftanks.ro).