| jm3k3ru10 a întrebat:

Hei! Buna am chef sa joc un metin si ma plictisesc pe mt2 ro si as vrea sa fiu gm daca nu macar un server misto sau fain pe care sa ma distrez! va roog ajutati-ma dau funda pentru cel care ma incanta

Răspuns Câştigător
| AuDCul0ri a răspuns:

Ai putea sa incerci metin2tim este un server pvm...Dar daca vrei sa te distrezi uite aicibig grinark metin2, Metin2united, Metin2Gx.Nu prea am mai jucat metin2 si nu mai stiu altele. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

1 răspuns:
| AuDCul0ri a răspuns:

Ai putea sa incerci metin2tim este un server pvm...Dar daca vrei sa te distrezi uite aicibig grinark metin2, Metin2united, Metin2Gx.Nu prea am mai jucat metin2 si nu mai stiu altele. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking