| Mjsaka a întrebat:

Hei. Care este metinul cu cei mai putini virusi? Am auzit ca RO ar avea doar 3 virusi. Insa eu as prefera un metin privat sigur, adica care sa nu aiba virusi si testat de voi. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Metinurile nu au virusii laughing),deoarece sunt mii de jucatorii,si marile servere, isi asuma riscul de ceva, daca vrei sa fii sigur, descarca malwarebytes si dai un scan, si iti spune daca ai virusi. Bafta.

| Mjsaka explică:

Cum sa nu aiba daca sunt jocuri in retea si intra playeri care poate au virusi? Sau calculatorul meu e contaminat cu aer.