| Xam a întrebat:

Hei caut un site de unde sa pot descarca Nfs Undergound 2 versiunea full fara demo sau cum pot trasforma demoul an versiune full stie cineva
Jocu e vechi dai facin si numai al gasesc

4 răspunsuri:
| norberttt a răspuns:

Http://mediaget.com/ de aici poti sa descarci...mai intai descarci programu si apoi descarci ce vrei;)

| Xam explică (pentru norberttt):

Ms mai da merge l-ai ancercat tu

| Xam explică (pentru norberttt):

Mai l-am descarcat am gasit jocu dau download dar nimic trebuie sa astept mult si cei asta un fel de

| norberttt a răspuns (pentru Xam):

Da incearca mai multe optiuniwinking ca si mie tot asa mi-a facutwinking