| Costea_Ionut_1992 a întrebat:

Hei cine are infestation instala si skype?
sa ma contacteze ionut.costea22 sa jucam!

7 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Infestation : Survivor Stories? AI FACUT CEA MAI MARE GRESEALA DIN VIATA TA DACA L-AI CUMPARAT.
Am primit ban pentru ca nu am jucat 2 luni. inca il am pe Steam, am facut si ticket..tot nimic ratatii aia de la Hammerpoint vor doar bani. Atat.

| ghost200214 a răspuns (pentru CrappinMorth):

Gresesti amarnic in ce ai spus tu. Atunci nu aveau un sistem de loc bun, dar acum ca a venit Artemis Knives la ei ca Developer nu o sa-ti mai iei ban, iti zic 100% am jocul de 9-10 luni si nu mi-am luat bani niciodata, jocul este foarte frumos daca stii sa il joci si intelegi mai mult logica si tehnica de PVP, DayZ este un joc care isi merita toti banii, mi-am cumparat DayZ Standalone si pot sa-ti spun ca sunt uimit la cat de palpitant si frumos este.

| ghost200214 a răspuns (pentru CrappinMorth):

A da, vreau sa completez: Vroiam sa spun ca mi-am cumparat si DayZ Standalone si Infestation Surivivor Stories, si spuneam si de DayZ ca este un joc fenomenal si ca isi merita toti banii.

| CrappinMorth a răspuns (pentru ghost200214):

Da-mi ID de Steam prin PM... poate jucam DayZ SA.

| ghost200214 a răspuns (pentru CrappinMorth):

Da-l aici, te rog happy

| CrappinMorth a răspuns (pentru ghost200214):

Nu vreau sa-l stie toata lumea...iti dau PM.

| alinush300 a răspuns:

Am ieu infestation, dar am cont demo.