| dragutsa a întrebat:

Hei cu scap de mocflix din internet explorer, mozzila firefox si google chrome?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mocflix sau mojoFlix? Unde iti apare in browser? Poti sa faci un print screen?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| dragutsa explică (pentru neluL):

E mocflix. imi apare cand deschi browserul

| dragutsa explică (pentru neluL):

E mocaflix. cand deschid browserul

neluL
| neluL a răspuns (pentru dragutsa):

Si browserul cum se numeste?

| dragutsa explică (pentru neluL):

Google chrome

neluL
| neluL a răspuns (pentru dragutsa):

Acceseaza pagina principala din Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> cauta aici mocaflix ->si in dreptul lui debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser.

| dragutsa explică (pentru neluL):

Ma mai poti ajuta la ceva?

neluL
| neluL a răspuns (pentru dragutsa):

Cu ce?