| dragutsa a întrebat:

Hey de ce atunci cand ma uit la naruto(ambele serii)pe google chrome se intrerupe sunetul? se aude cu intrerupere. dar atunci cand ma uit pe internet explorer sau mozzila firefox se aude perfect si nu se blocheaza deloc? pe google chrome mi se blocheaza foarte des si v-am spus se aude sunetul rau de tot cu intreruperi. ce pot sa fac? funda! si apropo cum scap de ceva numit mocaflix din browserele astea?

2 răspunsuri:
| Cristiano007 a răspuns:

Google chrome are aproape toata tara si este supra incarcata. Fiindca daca introduc un program nou toti il instaleaza. Eu am mozila firefox

| dragutsa explică (pentru Cristiano007):

Da bine inteleg dar cum pot scapa de mocaflix din browserele mele?