| Pintilei_Cosmin_1997 a întrebat:

Hei big grin! Stie cineva un program care face ca jocurile mele sa mearga mai bine decat inainte si sa fie o diferenta mare!

P.S: Am incercat Razer Game Booster, MZ Accelerator s.a. Nu mergeau!

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu te astepta sa faca ceva. Doar daca schimbi hardware-ul o sa vezi o schimbare altfel... nu. Nici cu overclock la placa video si cpu de multe ori diferenta nu este foarte mare.

| Blacky6 a răspuns:

Nu te pricopsi cu astfel de programe deoarece sunt doar de forma, daca vrei sa-ti mearga PC-ul mai bine poti incerca sa-ti maresti frecventa procesorului din BIOS, dar te avertizez, daca ai procesor mai vechi nu va suporta marirea fregventei si-ti va ramane ecranul negru(deoarece se va supraincalzi) pana ce-l vei stinge si se va raci dupa un timp (10-15 min), apoi cand il vei aprinde va trebui sa dai repede la restore/deffault/sau sa-l faci din nou cum a fost!