| agentul000 a întrebat:

Hei de curand mi-am luat o tableta eboda supreme dual core X2 si nu stiu ce jocuri (in browser) sa joc mda nu angry birds sau unele de genul acestora! Ps funda

Răspuns Câştigător
| LaLooxD a răspuns:

Niste jocuri destul de bune care sa le joci online/prin browser ar fi : Tanoth,Shakes and Fidget,BiteFight,Ikariam,Gladiatus,Drakensang,Triburile, Imperia. Nu este o lista completa a jocurilor prin browser(care sa le joci cu alti playeri, sper ca la asta te refereai), dar acestea sunt jocurile mai "populare". Bafta, sa gasesti ceva ce iti place!winking

3 răspunsuri:
| agentul000 explică:

Tiam dat funda imi plac jocurile astea

| agentul000 explică:

Ms de rasp funda tiam dato

| LaLooxD a răspuns (pentru agentul000):

Ma bucur ca iti plac, multumesc pentru funda! happy