| Florentin20 a întrebat:

Salut

am achizitionat o tableta eboda supreme x80 dual core la un pret de nimic
dar are o problema cand am luat-o mi-a zis persoana ca are probleme la touchscreen dar nu mi-a zis ca are si cod de deblocare {cand am luat-o nu avea baterie] si as vrea sa imi spuneti daca o pot reseta intr-un fel [nici butoane de volum nu are ca sa o resetez ]
ca sa nu apara comentarii de genu ai luat teapa am dat pe ea 20 de lei

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ai luat teapa.Vad ca ti-ai dat seama singur.Sterge-te cu ea.