| andrei564666 a întrebat:

Hei!
Deci, joc fortnite de la jumatatea sezonului 3 (pe la sfarstiul lui martie) si am inceput sa joc chiar bine (18 killuri solo-squad record)
Si acum caut si eu o echipa care sa joaca destul de bine (Construit Agresiv Si Atac Agresiv)
Cerinte:
12-100 ani big grin
Sa nu injure non-stop (adica si eu injur cand ma enervez rau)
Sa aiba discord
Fata/Baiat nu conteaza
As dori sa fim 2 care joaca agresiv (in majoritatea cazurilor) si 2 care sa fie mai spammeri
ID Discord + Varsta + De cand joci + In ce stil joci + wins

Răspuns Câştigător
| StefanGGXX a răspuns:

Are ceva daca am 11 ani si squad-ul meu cam la fel?

| andrei564666 explică (pentru StefanGGXX):

Va accept dar sa fiti maxim 3
Si vreau sa stiti sa construiti si sa trageti bine!

| andrei564666 explică (pentru StefanGGXX):

Ok

5 răspunsuri:
| StefanGGXX a răspuns:

ID Discord-#3288+Varsta-11 ani+11 ani+o fata dar nu stiu cati ani are De cand joci-de la inceputul sezonului 3 In ce stil joci-mie personal imi place mult stilul agresiv. Eu am 2 win-uri pe squad.Stiu ca nu sunt multe dar in general ies pe locul 2 big grin.

| StefanGGXX a răspuns (pentru StefanGGXX):

A,de fapt unul dintre squad-eri are 10 ani dar face 11 in iulie.

| andrei564666 explică (pentru StefanGGXX):

Intra acum pe discord!