| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

Hei, deci tocmai mi-am bagat wind.7 si nu stiu de ce cand incerc sa bag o poza in pc nu merge... bag cablul de date in pc si in telefon dar nu apare nimic... inainte imi aparea pe telefon : " stocare masiva sau pc suite", acum nu mai apare, nici macar nu apare ca e conectat cablul de date in pc. Ce sa fac?
Fundita celor acre ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Albarescul24 a răspuns:

Salut,Aceasta problema am avut-o si eu, este din cauza cablului de date, nu stiu sigur ce are dar eu am un Samsung Galaxy S3 Mini si cand am pus cablul de date de la S3 nu mi-a mers dar dupa am pus cablul de date de la S4 si a mers, sigur este ceva de la Cablu de Date incearca cu altul! Funda?