| Ilincutza20 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Cand conectez cablul USB la telefon imi apare pe ecran ceva de genu:
Solicitare confirmare:
Stocare masiva;
PC suite(sau ceva de genu).
Ce inseamna asta? Ce ar trebui sa aleg? Ce se intampla daca aleg :stocare masiva"? Dar daca aleg "PC suite"?

Răspuns Câştigător
| StelutaDintreNori a răspuns:

Daca alegi stocare masiva, poti sa transferi fisiere direct din folderul computerului in folderul telefonului si viceversa. PC Suite e un program de pe CD-ul pe care l-ai primit odata cu accesoriile telefonului, trebuie sa il ai instalat pe pc inainte sa conectezi telefonul. Nu este mare diferenta intre cele doua metode, dar stocarea masiva mi se pare mai usoara, doar faci copy-paste sau muti fisierele de la un folder la altul. big grin

1 răspuns:
| PreetyGirl a răspuns:

Cred ca vrea sa zica daca vrei sa stochezi sau daca vrei sa iei ceva din calculator... sper ca te-am ajutat^_^!