| adiime a întrebat:

Hei exista ceva aplicatie pentru tablete sau telefon(cu sistem de operare android)care sa te inregistreze video ..tot ce faci pe ea...adica unde intri...sau cand esti in joc sa inregistreze ce faci in joc ..si sa il poata salva ca pe un videoclip normal?

1 răspuns:
| rauloprisor123 a răspuns:

Incearca mobizen.Dar ai nevoie si de plugin (de Samsung, LG, etc.) Totul se gaseste pe google play(si plugin). Functioneaza si fara root(daca nu sti ce inseamna gandeste ca nu am spus asta