| Mark2012012 a întrebat:

Salut tuturor. Exista oare placa de captura video sau vreo aplicatie buna pentru a inregistra activitatea de pe smartphone-urile cu sistem de operare avansat? Am un smartphone cu sistem de operare android 4.3, si vreau sa fac cateva review-uri recenzii despre anumite jocuri si aplicatii.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Da, este o aplicatie dar trebuie sa ai device-ul rootat, il poti roota cu aplicatia Frameroot, sau mai sigur cauta pe YouTUBE modelul telefonlui tau + root si o sa vezi cum si-l rooteaza ei. Aplicatia cu care poti inregistra se numeste Screen Recorder si este foarte buna.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai nevoie de root pentru ce vrei tu. SI dupa, aplicatii ai sa gasesti care sa faca ce vrei tu.

| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. intra in magazin play si scrie shooting game.