| anonim_4396 a întrebat:

Hei hei! stie careva vreun site cu autolikeuri pe facebook, dar likeurile sa fie de la romani sau prieteni de pe facebook? adica nu din alte tari.adica ca si cum un prieten sa-ti fi dat like, dar de fapt el nu ti-a dat?

2 răspunsuri:
| Lukas1994 a răspuns:

Nu exista, daca te face sa te simti mai bine poti sa-ti iei un addon pentru browser(client-side mai pe sleau) care poti sa adaugi cate like-uri vrei tu de la cine vrei tu......doar tu vei vedea like-urile