| EmmaEmy001 a întrebat:

Stie careva cum pot pe facebook sa vad la ce am dat like? FundaVOT!

4 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Setările Cronologiei - Setezi ca likeurile sa iți fie postate, Dai pe pagina de profil si le gasesti in jos.
Funda, Vot?

| AlinNxD a răspuns:

Dai la activity log, o gasesti pe coperta, iti arata tot ce ai facut pe facebook

| LoveLebadaa a răspuns:

Click pe profilul tau->pe coperta, apare "Jurnal de activitati". Acolo este tot ce ai facut tu pe facebook. happy

| IoanaIvi a răspuns:

Intri pe profilul tau si dai click pe Jurnal de activitati si iti arata acolo tot ce ai facutwinking.