| AlexMAV a întrebat:

Hei! In legatura cu counter strike 1.6. Cum fac ca atunci cand apas B (cand sa imi cumpar arme) sa nu imi mai apara meniul de arme, ci sa apara jos in stanga doar scrisul armelor si sa le iau din butoanele (1 2 3 4... )? Trebuie sa scriu ceva in consola? Daca da ce? Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Intri in Options-Multiplayer-Advanced-Si pui la buy Type menu Old Styles.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Scrie in consola setinfo_vgui_menus 0

| IonutVasile1997 a răspuns:

Eu as vrea sa stiu invers, mie imi scrie in stanga cu alb si vreau sa apas B sa-mi apara cu galben normal! Stiti cum?

| AlexMAV explică (pentru IonutVasile1997):

Scrie in consola "setinfo_vgui_menus 1"